27 Eylül 2016 Salı

2013 - 2023 Yılları Arasında Vuku Bulacak Olaylar Hadiseler


Aslında gizli bir mesaj içeren mübarek veli zatın işaret ettiği dördüncü ve son Beraat gecesi, 2016 yılındaki Beraat gecesiydi. Çünkü bu yıldan sonra hadislerde belirtilen Hz. Mehdi öncesinde çok büyük ölümlerin ve katliamların olacağıydı. (En doğrusunu yüce olan Allah bilir).
Belli bir zaman sonra grup olarak "Gaybi Hadisler" adlı siteyi açarak bildiklerimizi insanlarla paylaşmak ve ebced hesabı ışığında hadislerde belirtilen olaylar hakkında insanları bilgilendirmeye karar verdik.Bu yola Allah rızası için çıktığımızı ve herhangi bir dünyevi menfaatimizin olmadığını yazılarımızı okuyanlar bilirler. Siz okuyuculardan Allah razı olsun. Allah'ın izni ile hadisler aracılığı ile 2013-2019 yılları arasındaki olayları paylaşmak istiyorum.

Artık Suriye'den Türkiye'ye yapılan geçici saldırılarla Süfyaniyet devrine girmiş olduk. Düşürülen uçağımız ve sınırdan geçen kurşunların sebep olduğu ölümler, yakında savaşın olacağının sinyalleridir. Naim bin Hammad kaynaklı hadiste يقاتل السفياني التركSüfyani Türklerle savaşırkısmı küçük ebced hesabına göre Hicri 1434, Miladi 2012-2013 yıllarına denk gelir. Şaşırtıcı bir durum,Süfyani henüz çıkmadı. Ne gariptir ki bu tarihlerde yapılan saldırılar Süfyaniye destek olacak Suriye'deki İsrail ve taraftarlarının eserleridir. Aslında Türkiye, Suriye ile değil arka kapılarda Süfyani taraftarı İsrail ile savaşıyor. Şuan Suriye'de katliamlarla hazırda bulunan Süfyanist bir rejim kendini gösteriyor.

Peki sonra ne olacak? Türkiye sonuna kadar aklıselim bir şekilde mi hareket edecek? Sorunun cevabını aynı kaynaklı bir hadis ile vermek istiyorum. Türkler ve Rumlar (Batı yani NATO) büyük bir (askeri) yığın yaptıktan ve Haresta köyünde batma olduktan sonra Süfyan çıkar. Bugün Suriye sınırına NATO askerleri Patriot füzeleri ile korunuyor. Türkiye son bir yılda sınıra büyük bir oranda askeri birlik yığıyor. Demek ki hadisin ilk kısmı gerçekleşti. Sırada Haresta bölgesindeki batma olayı var.Sonra da zalim Süfyan...

Süfyan hakkında ilk defa okuyanlar için yayınlamış olduğumuz yazıların linkleri aşağıda mevcuttur.
www.gaybihadisler.com/2013/08/sufyani-kimdir.html
www.gaybihadisler.com/2013/08/sufyani-hakknda.html
www.gaybihadisler.com/2013/09/sufyani-hakknda-2.html

Ebu Hüreyre (r.a.)'nin rivayet ettiği meşhur bir hadis vardır. Şöyle ki "Ahirzaman’ın harbi cihan harbidir. Çok kimselerin öldürüldüğü iki büyük harbden sonra bir üçüncüsü daha olacak."(1)Toplamda 3 dünya savaşı olacağını bildiren bu hadiste, بعد اثنين كُبريين İki büyük harbten sonrakısmı büyük ebced hesabına göre Hicri 1436 yılı, Miladi takvime göre Ekim 2014-Ekim 2015 yılları arasına işaret ediyor. Suriye'de savaş çıkması için Amerikayı sıkıştıran Armagedoncuların (Siyonist) sebep olacağı 3.Dünya Savaşı pek de uzak gözükmüyor.(En doğrusunu yüce olan Allah bilir).

Türkiye, Haziran ayı 2015 yılında genel seçimleri yapacak. Son yüzyılın evliyalarından Abdullah Gürbüz Hazretleri, AK Partinin 3.defa seçimi kazanacağını, aynı dönemde İsrail Suriye'yi ardından da Türkiye'yi vuracağını ve Başbakanımız da zorla koltuktan indireceğini talebeleri aracılığı ile belirtir. (2).

Konu ile alakalı olarak, geçen aylarda Gezi Parkı olayları esnasında bir akşam yatağıma uzandım. O an ağırlığını kalbimde hissetiğim bir görüntü geldi. İleri ki zamanlarda Başbakanımız tutuklanmış bir şekilde cezaevinde bekletiliyor. Bir zamanlar Ergenokon kapsamında tutuklu bulunan Savcı İlhan Cihaner cezaevini ziyaret ediyor. Çok manidar bir ziyaret... O günden beri Başbakanımıza dua ediyoruz, Allah devletimize zeval vermesin (amin).Konumuza devam edelim.

Eğer, 3.dönemde İsrail Türkiye'yi vuracaksa, yani Haziran ayı 2015 sonrası tarihi ebced hesabındaki tarih aralığına uyuyor, bu şu demek oluyor; 3.Dünya savaşı başlamıştır. Artık Siyonistlerin yönettiği İsrail, Süfyanist katliam kartını tam da bu karmaşanın olduğu bir zamanda kullanacaktır.

فيظهر السفياني Böylece Süfyan zuhur eder(3). Küçük ebced hesabına göre Hicri 1437, Miladi 2015-2016 yılları arasına denk gelir. Bu yıllarda 3.Dünya savaşı esnasında Süfyan öncesi Süfyanist rejimler katliamlar mı yapar, en doğrusunu yüce olan Allah bilir.

Süfyana karşı savaşacak olan ve Peygamber Efendimizin (s.a.s) kar üzerinde sürünsek bile kendilerine katılmamızı istediği Siyah Bayraklılar, Horasan (İran'ın doğusu) tarafından çıkacaktır. Hadislerde kimi zaman Horasan ehli kimi zaman Siyah Bayraklılar diye geçer.Paylaşacağım iki hadiste ortak noktalar mevcuttur. أصحاب الرايات السود Siyah Bayraklı Taraftarlar(4) büyük ebced hesabına göre 2017 yılına, أهل خراسان Horasan ehli(5) büyük ebced hesabına göre Hicri 1438 (Miladi 2017) aynı yıla işaret eder. Başka bir analizimizde aynı sonuca ulaşmıştık. Buyrun, www.gaybihadisler.com/2013/09/siyah-bayrakllarn-cks.html (En doğrusunu yüce olan Allah bilir.)

Süfyan, Şam bölgesinde (Suriye) çıktıktan sonra ilk işi Suriye'deki kontrolü sağlamak olacaktır. Hadislerde, Şamda 3 tane bayraklı olacağı, bunların Şam'daki Esheb, Mısır'dan gelen ordu Abga ve Süfyan olduklarını ve bununla beraber Süfyan, her ikisini yenip Suriye'nin kontrolünü sağlayacağını belirtir. Abga ordusunu Mısır'a geri püskürtecektir. Doğu insanlarınıda (Kürtler ya da İranlılar) Irak tarafına püskürtecektir. Bir hadiste بالشام ثلاث رايات Şamdaki üç bayraklı(6) kısmı küçük ebceb hesabına göre 2017 yılına işaret eder. Aslında bu hadis, 2017 yılında Süfyan ile ilgili önemli gelişmelere şahit olacağımıza işaret eder.

2017 yılında Süfyani Suriye'deki kontrolu sağladıktan sonra Karkısa bölgesine (Bugünkü Fırat üzerindeki Habur ilçesine yakın Suriye’nin Deyr Ezzor bölgesidir) haraket edecektir. Burada Türkler ve Rumlarla (NATO) çarpışacak ve onları yenecektir. Demek oluyor ki, Türkiye bu savaşta yenilecektir. (En doğrusunu Allah bilir.)
Türkiye'nin Süfyan tarafından yenildiğini gösteren hadisi paylaşmak istiyorum
فيقتل الترك والروم بقرقيسيا حتى تشبع سباع الأرض من لحومهم Artat bin Al-Munzir dedi ki ...Süfyan Karkısada Türkleri ve Rumları öldürür hatta o topraklarda vahşi hayvanlar onların etleriyle açlıklarını giderirler.(Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı)

Başka bir hadiste, الترك والروم بقرقيسيا Karkısa bölgesindeki Türkler ve Rumlar(7) kısmı küçük ebceb hesabına göre 2017 yılına işaret eder. Demek ki bu yılda ülkemiz için üzücü haberlerin olduğu bir yıldır. (En doğrusunu Allah bilir)

Karkısa'da güç bulan Süfyan, Küfe'ye doğru hareket eder. Oradaki Şii topluluğunu katleder. Aynı zamanda Kerkük'te unutulmayacak olan katliamlar olacaktır.Kurulan geçici Kürdistan dağılacaktır. Sonra Irak'ı geçerek İran'a saldırır. Medineye ordu gönderir ve orayı talan eder. Ledün ilmi sahibi olan Abdullah Gürbüz Hazretleri, Süfyan destekçisi İsrail Medine'yi vuracağını söyler. Dikkat ettiyseniz hadislerde Süfyan,Büyük İsrail Devleti için plana göre hareket ediyor.

Başımdan geçen çok önemli bir olayı paylaşmak istiyorum. Geçen yıllarda gündüz vakti gözlerime hafif bir uyku girdi. Yarı şuurluydum. Birden Yüce Peygamber Efendimiz (s.a.s) ile bir sohbetin ortasında kendimi buldum. Medine'nin işgal olması hakkında sorular soruyordum. "Ey Allah'ın Resulü, kafirler Medine'ye saldırdıklarında mübarek kabirinizi kim koruyacak". O (s.a.s) dedi ki "Arkadaşım Ebu Bekir kapımı koruyacak". Sonra tekrar soru sordum. "Peki uçaklarla saldırdıklarında yüce kabrinin durumu ne olacak." Cevaben "Allah koruyacak". Demek ki İsrail Medine'ye saldırıken asla Yüce Peygamberimizin (s.a.s) kabrine dokunamayacak.

Siyah Bayraklılar, Küfe'deki katliamdan sonra Irak'a doğru hareket ederler. Bu esnada 1400 yıldır beklenen ve Allah'ın Müslümanlara merhamet ettiğinin işareti olan, savaşları bitirecek olan Hz. Mehdi (a.s.), Mekke'de yedi alimin biatını kabul edip zuhur eder. Süfyan, haberi alır almaz ordularını Mekke'ye gönderir. Ne yazık ki Beyda bölgesinde kendisine haber götürmek amacıyla 2 kişi hariç Süfyan'ın ordusu Cebrail (a.s.) müdahalesi ile yere batar. Katılaşmış kalbi olan Süfyan haberi duyunca zerre kadar korku hissetmez.Hadislerde bu konu detaylı anlatılır.

Hz. Mehdi (a.s.) , Mekke'nin kontrolünü aldıktan ve ordu topladıktan sonra Süfyan ile çarpışmaya gider.
يقاتل أصحاب السفياني فيهزمهم O (Beni Haşim,Hz.Mehdi'nin sarışın olan öncüsü),Süfyan taraftarları ile savaşır ve onları yener(9) kısmı büyük ebced hesabına göre 2018 yılına işaret eder.

2018 yılında Süfyan, Allah'ın izni ile yenilecektir. 2019 yılında Süfyansız bir dünya ve İsrail'in perişan olduğunu göreceğiz. (En doğrusunu Allah bilir)

Son olarak 2019 yılında Müslümanlara müjde veren ve bütün dünyada tanınacak olan Hz.Mehdi hakkında olan bir hadis ile bitirmek istiyorum.
فإنه المهدي في الأرض Şüphesiz o, yeryüzündeki Mehdi'dir.(10) Büyük ebced hesabına göre 2019 yılını işaret eder.

İnşallah zamanla herşeyi göreceğiz.Tarihlerde aylar oynayabilir. En doğrusunu yüce olan Allah bilir.
Allah sizleri Hz. Mehdi (a.s) ordusunda bulundurmayı nasip eylesin.Allah sizlerden razı olsun (amin).

(1) El- Mehdiy-yul Muntazar Alel Ebvab
(2) http://gaybihaberleri.blogspot.com/2...fendi-nin.html
(3) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(4) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(5) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(6) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(7) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(8) Suyuti ve Tabarani, Abu Amru Ad-Dani, Al-Haithami's Mujama Al-Zawa'id,
(9) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
(10) Naim bin Hammad, el-Fiten ve'l-melâhim kitabı
Yorum Yap


EmoticonEmoticon