26 Eylül 2016 Pazartesi

Abdullah Gürbüz (Abdullah Baba) Hz.Mehdi Yaşıyor Suriye Karışacak Türkiyeyi Vuracaklar

Hz.Mehdi Yaşıyor - Suriye Karışacak - Türkiyeyi Vuracaklar

Abdullah Baba hazretleri sohbetlerinde, ki kendisi 2004'te vefat etmiştir

1990'LI YILLARDA NEVŞEHİRLİ ABDULLAH BABA HZ. (R.ALEYH)'NiN BİR
SOHBETİNDEN

Şu anda Mehdi Ali Resul, henüz kendisinin Mehdi As. olduğunu ve maneviyattaki derecesini bilmiyor." (Demek ki Abdullah babaya göre Mehdi As. dünyada... Abdullah Baba Hz.lerinin ahirete irtihal -vefat- tarihleri 2004'tür...)

Peygamber Efendimiz (sav) hadis-i şeriflerinde, “Beni Asfar zuhur etmeyince Mehdi çıkmaz” buyurmuştur. Şu anda Mehdi Âli Resul henüz kendisinin Mehdi Ali Resul olduğunu ve maneviyattaki derecesini bilmiyor.

Mehdi Ali Resul hâlâ tahsiline devam etmektedir. Üstadımız bir defasında: Evladım insanlara Mehdi şu desem, kimse inanmaz. Hatta “Âlim” diye bilinen pek çok insan ona karşı gelecek muhalefet edecek, buyurmuşlardır.
İmam-ı Cafer-i Sadık Hz.leri de bu konu ile ilgili şöyle buyurmuştur; “Doğrusu Kaim’imiz kıyam ettiğinde, Rasulullah’ın cahiliyet dönemindeki halktan gördüğü muamelelerden daha şiddetlisi ile karşılaşacaktır.

Bu nasıl olacak diye sorulduğunda, şöyle buyurmuştur.
Rasulullah geldiğinde halk taşlara, kaya parçalarına ve tahta parçalarına tapıyordu. Ama Kaim’imiz kıyam ettiğinde halk Allah’ın Kitabını kendilerine göre yorumlayarak, O’na delil olarak gösterecekler. O’na karşı Kuran üzerinde savaşacaklar.

Yorum Yap


EmoticonEmoticon